
- Немає в наявності
- Код: 49204
Автопилосос БЕЛАВТО Торнадо Чорний 12В BA-53B
910 ₴
- +380 (99) 525-61-10Микола
Це високоякісний пилосос, який володіє всіма необхідними характеристиками для якісного очищення автомобіля. Пилосос дуже компактний, легко утримується і вільно переміщається. І це дуже зручно - пилосос працює від прикурювача в машині. Він діє як звичайний пилосос, швидко і точно всмоктує пил та бруд. Коли ви закінчите очищення, просто очистіть його. Простий у використанні, легко чиститися. Дизайн дуже стильний і яскравий. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей пилосос буде служити вашим помічником для очищення протягом тривалого часу. Він ідеально підходить для очищення поверхонь вашого автомобіля від волосся, невеликих частинок пилу та інших предметів. Це відмінний подарунок для автомобіліста, тому що його салон завжди буде чистимо. Тому, якщо вам потрібен високоякісний пилосос, то це відмінний варіант для вас.
Основні характеристики:
- Потужність: 110 Вт;
- Насадки + довгий шланг
- Фільтр: НЕРА
- Напуга: 12 В;
- Довжина кабелю: 5 м;
- Обсяг пилозбірника: 300 мл;
- Живлення від прикурювача;
- Збирає за допомогою сучасних технологій;
- Висока якість;
- Тривалий термін служби;
- Стильний дизайн.
- Гарантія 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 110 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Кількість щіток у комплекті | 4 |
| Потужність всмоктування | 110 Вт |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 910 ₴







