
- Немає в наявності
- Код: 24715
Домкрат пляшковий 5т 195 380мм коробка БЕЛАВТО DP05
1 060 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо завдає клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колесі до найближчої станції техобслуговування, може загрожувати куди серйознішими проблемами з кермовою системою або підвіскою. У такій ситуації домкрат є не тільки найбільш необхідним бортовим інструментом, а й незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля або поточне технічне обслуговування. Корпус домкрата, у формі пляшки, повністю виконаний із міцного металу. Довжена ручка металева, складний конструкції, для більш ефективного підняття поршня плунжерного насоса.
Всі характеристики є або в найменуванні товару або в розділі Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Висота підйому | 380 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип домкрата | Пляшковий |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 1 060 ₴
