
- В наявності
- Код: 59570
Домкрат ромб 2т ELEGANT 100 831
820 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гвинтовий ромбоподібний 2 т Elegant 100831
Домкрат повністю виготовлений із міцного металу, що є надійним показником. Брак люфту запобігає заклинюванню рухомих елементів. Подвійне порошкове фарбування корпусу захищає домкрат від корозії та розширює умови його практичності.
Просте та зручне використання
Має плавність ходу, що забезпечує рівномірне підіймання та спускання.
Ідеальне поєднання високої жорсткості конструкції та компактності
Низька висота підхоплення, що дає змогу працювати з низьким кліренсом
Невисока вартість
Універсальний
Вантажопідіймальність: 2 т
Гумова подушка
Висота підхоплення: 110 мм
Висота підіймання: 405 мм
Упакований: у картон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Висота підйому | 405 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 820 ₴





