
- В наявності
- Код: 56238
Тент на авто Джип/Мінівен ELEGANT 100 263 5,1м (з підкладкою, замок на двері, вуха під дзеркала)
1 930 ₴
- +380 (99) 525-61-10Микола
Тент автомобільний Elegant з підкладкою (двошаровий), кишені під дзеркала, змійка на водійських дверях + сумка в комплекті
Двошаровий автомобільний тент Elegant запобігає забрудненню автомобиля от пилу, опадів, птахів, нагрівання салону від сонця.
Також може слугувати чудовим способом для захисту салону від сторонніх очей.
М'яка котонова підкладка забезпечить дбайливе ставлення до поверхні авто, а спеціальні вуха для дзеркал сприяють щільнішому приляганню матеріалу до кузова.
Рекомендується перед накриванням автомобіля захисним тентом привести кузов у лад, щоб тент не велозил бруд поверхнею.
Особливості:
-
Тент складається з двох шарів
-
Має дві кишені під дзеркала бічного вигляду.
-
З боку водійських дверей є блискавка, відкривши яку можна потрапити в салон авто, не знімаючи тенту.
-
Водонепроникний сірий зовнішній шар, виготовлений з PEVA
-
М'який внутрішній шар з PP Cotton захищає машину від подряпин. Його перевага — високі теплоізоляційні властивості. Він захищає машину від промерзання взимку та від перегрівання влітку. А це — дуже важливо для машини! Адже перегрівання згубно впливає на електроніку автомобіля, а вплив прямих сонячних променів псує лакофарбове покриття авто.
-
Внизу тент забезпечений гумками, які запобігають здування тенту вітром.
-
Продається тент у чохлі-сумці, зручний як для транспортування, так і для зберігання.
Характеристики:
- Тип кузова — Джип/Минивен
- Матеріал: PEVA+PP Cotton
- Колір: Сірий
- Розмір: M 510x195x155см
- Паковання — сумка
AUDI
Q5, Q7
BMW
X3 (F25), X3 (G1) M-SUV, X3 (G1) SUV, X5 (E53), X5 (E70) M-SUV, X5 (E70) SUV
CHEVROLET
Captiva, Orlando
CHRYSLER
Pacifica
FIAT
Freemont
FORD
Explorer
HYUNDAI
Santa Fe
INFINITI
FX35
JEEP
Grand Cherokee
KIA
Sorento
LAND ROVER
Defender IV 110 (od 2019), Discovery
MAZDA
CX-5
MITSUBISHI
Pajero II Standard (1990 - 2000), Pajero III (2000 - 2006), Pajero IV SUV 5d (2006 - 2017)
NISSAN
Murano, Pathfinder (II, III) od 1995
OPEL
Antara
PORSCHE
Cayenne
SAAB
9-4X, 9-7X
ŠKODA
Kodiaq
SSANGYONG
Kyron, Musso, Rexton
TATA
Safari
TOYOTA
Land Cruiser
VOLKSWAGEN
Touareg
VOLVO
XC60, XC90
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1550 мм |
| Довжина | 5100 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип тенту | На основі |
- Ціна: 1 930 ₴





