
Топ продаж
- В наявності
- Код: 46097
Ключниця автомобільна для ключів з логотипом Audi
280 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для автомобільних ключів з високоякісної натуральної шкіри чорного кольору із застібкою на блискавці, карабіном і логотипом марки Вашого авто.



Штатні ключі або брелок автосигналізації фіксується всередині сумочки для ключів за допомогою кільця на ланцюжку


Ключниця автоключей відмінний аксесуар як для повсякденного використання, так і відмінний подарунок автовласникові.
Відправка в будь-яке місто України Новою поштою, Укрпоштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кріплення ключів | Карабін, Кільце |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 280 ₴




