
- В наявності
- Код: 25754
Тент на авто Джип/Мінівен Milex PJ-V30005 XXXL 5,35м (з підкладкою, замок на двері, вуха під дзеркала)
1 530 ₴
- +380 (99) 525-61-10Микола
Польська компанія Мілекс (Milex) - один із Європейських лідерів з виробництва автомобільних тентів та чохлів. Фахівці цієї компанії приділяють пильну увагу експлуатаційним властивостям матеріалів, з яких вона виготовлена. Результат цього вдалого поєднання - впізнаваність і популярність серед автолюбителів, при цьому ціни на чохли досить демократичні і доступні.
Захисний чохол з поліестеру для легкового автомобіля виконаний з щільного поліестеру. Структура полотна з тісним переплетенням волокон забезпечує поліпшені світловідбиваючі властивості та високу міцність. Надійна подвійна строчка збільшує строк експлуатації на кілька сезонів.Утеплювальна підкладка - основа збільшує термоізоляційні властивості та чохол м'якше лягає на автомобіль.

Наявність кишень "вух" для дзеркал сприяють більш щільному приляганню тканини до поверхні авто і тим самим запобігають зайвому "ковзанню" матеріалу по кузову. Для зручності водія тент обладнаний змійкою для доступу до дверей водія (ліва сторона).

Надійно захищає автомобіль від води, пилу та снігу, а також від впливу прямих сонячних променів на лакофарбове покриття автомобіля, захищаючи його від вигоряння. Потрібна річ як для тривалого зберігання авто, так і під час поїздок на відпочинок.

- Тип кузова - джип / мінівен
- Розміри 534*195*152 см
- Матеріал - PEVA поліестер і бавовняний утеплювач.
- Колір - сірий.
- Кишені для дзеркал.
- Замок водійських дверей - є.
- Виробництво - Польща (Milex).
- Упаковка - щільна сумочка на замку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 1520 мм |
| Довжина | 5340 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1960 мм |
- Ціна: 1 530 ₴

