
- Немає в наявності
- Код: 34142
Автокомпресор БЕЛАВТО УРАЛ 3 БК44 170Вт \ На Клемах \ 5,7м. Шланг
2 070 ₴
- +380 (99) 525-61-10Микола
Опис Белавто Урал-3 БК44
Однопоршневий автомобільний компресор БелавтоУрал-3 БК44 відрізняється високою потужністю і продуктивністю, а також є довговічним і простим в експлуатації, що змушує його відповідати високим стандартам якості.
Конструкційні особливості
Дана модель оснащена металевим високоточним манометром, який розташований на спіральному подовженому шлангу (5.7 м), видовженим металевим поршнем, а також кабелем живлення з надійними затискачами для підключення до АКБ безпосередньо.
Призначення компресора
За допомогою компресора Білавто Урал-3 БК44 Ви швидко і легко зможете впоратися з накачуванням шин легкових автомобілів та джипів, а також накачати безліч інших гумових виробів, наприклад, човен або м'яч - для цього в комплекті постачається набір необхідних адаптерів.
Зручність транспортування
Зручність транспортування компресора для накачування шин Урал-3 БК44 забезпечують міцна і зручна ручка, а також вологозахищена сумка для зберігання.

Ключові особливості та переваги автомобільного компресора Белавто Урал-3 БК44:
- Зручна ручка для перенесення.
- Повністю металевий подовжений поршень
- Кабель з 100% міді.
- Високоточний металевий манометр.
- Гумові ароматизуючі опори, які покращують стійкість і поглинають вібрацію.
- Подовжений шланг для зручності накачування коліс великогабаритного ТЗ.
- Вбудований запобіжник.
- Надійні затискачі.
- Зручний і надійний коннектор.
- Додаткові адаптери і запобіжники.
- Вологостійка сумка з високоякісного матеріалу.
Комплектація:
- Компресор з LED-ліхтариком
- Відбивач червоного кольору на ліхтарик
- Шланг з манометром і спусковим клапаном
- 2 адаптера
- Насадка-голка
- Інструкція
- Сумка футляр
| Характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 Атм |
| Тип підключення | в гніздо прикурювача |
| Продуктивність | 40л |
| Кількість поршнів | однопоршневий |
| Тип шланга | кручений |
| Довжина шланга | 5,7 м |
| Довжина шнура | 3 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові функції | ліхтар,манометр |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Споживаний струм компресора | 14 А |
| Вага | 3кг |
| Час накачування колеса 14R | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 40 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від клем) |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
- Ціна: 2 070 ₴





