
- В наявності
- Код: 30270
Багажник на водостік 128 см ВАЗ 2101-07/2108-099/Словута/ Таврія Кенгуру "UNI Плюс" 2 мм
1 170 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо у Вас інший автомобіль, ніж у цьому відділенні або залишилися питання, наберіть нас:
Основне призначення багажника — транспортування вантажу (багажаю) або встановлення додаткового обладнання, На ці поперечини ви з легкістю встановите бокс, вело та лижне кріплення, легкий човен або що дасть вам змогу ваша фантазія.
Підходить на машини з водостоком на даху ( ВАЗ 2101-07/ВАЗ 2108/09/099, Славуту, Таврія, Нива, Волга тощо)
Монтаж багажника на дах виконується впродовж 15 хвилин і не викликає жодних труднощів
Недорогий практичний багажник
Чудова якість
Сталеві поперечини покриті спеціальним пластиковим захистом, що запобігає появі ознак іржі та захищає конструкцію від агресивного середовища
Усі елементи багажника, які стикаються з кузовом автомобіля, мають спеціальні захисні прокладки
Багажник можна використовувати для перевезення: багажу, меблів, будівельних матеріалів тощо
Багажник як основа для кріплення на ньому тримачів для велосипедів, лиж, дощок для серфінгу, боксів для вантажу
Тип кріплення — на водості
Довжина поперечин — 130 см.
Форма поперечин ― квадрат 20х30
Товщина металу — 2 мм
Рекомендоване навантаження — 80 кг.
Виробництво — Україна
Із задоволенням проконсультуємо вас і відповідаємо на всі цікаві питання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кенгуру |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Універсальний |
| Довжина поперечок | 1280 мм |
| Замок на багажнику | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Марка | ВАЗ |
| Матеріал | Сталь |
| Модель | 2107 |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108, 2105, 2106, 2109, 21099, 2101, 2102, Таврія, Славута, 2107 |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Дворейковий |
| Тип поперечин | Квадрат |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення багажника | на водостоки |
| Товщина металу | 1 мм |
- Ціна: 1 170 ₴



