
- Немає в наявності
- Код: Платформа на круг
Велокріплення на фаркоп для 3 велосипедів Платформа Кенгуру на Квадрат USA
6 060 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Дякую за інтерес до нашого товару!"
На даний момент ми оновлюємо каталог, тому докладні характеристики та розширений опис з'являться трохи пізніше.
Головне: наявність товару та ціна актуальні."
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кенгуру |
| Країна виробник | Україна |
| Допустимий діаметр колеса | 100 мм |
| Допустимий діаметр рами | 60 мм |
| Кількість велосипедів | 3 шт. |
| Кріплення велосипеда | За раму |
| Стан | Новий |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фаркоп | Куля 50 мм |
- Ціна: 6 060 ₴





