
- В наявності
- Код: 68809
Тент на авто Мінівен 4,1-4,5м KEGEL Mini Van L Mobile Garage 5-4132-248-3020
2 550 ₴
- +380 (99) 525-61-10Микола
Фірмовий продукт компанії Kegel-Błażusiak - Один з провідних польських виробників автомобільних чехів, а також робочий одяг і взуття. Завдяки багаторічному досвіду, професіоналізму і найбільшій турботі про кожну людину, навіть найменшої деталі, можна сміливо сказати, що продукція цього бренду є найкращою в Польщі. Для виробництва використовували найкорисніші сировини, а їх виробництво здійснювалося згідно з усіма стандартами якості Європейського Союзу.

Тенти фірми Kegel-Błażusiak добре поєднується з автомобілем. Завдяки своїй конструкції та особливим властивостям усі машини (включаючи нижні частини) ефективно захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Стійкість до УФ-крап. Він захищає від дощу, снігу, морозу, вітру, пилу, листя, соку дерев, пташиного посліду. За допомогою цього пункту можна вказати колір, потьмяніння фарби та хромовані елементи. Захищає більшість подряпин. Ограничує корозію. Міцна міцність пулера з мотузкою навколо транспортних засобів гарантує безпеку навіть під час сильних поривів вітру. З внутрішньої сторони чехли матеріал гладкий, що також запобігає появи подряпин. Чехи легко одягаються і знімаються, а у складній формі вони не займають багато місця призначене як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Інструкція збирання: Одягніть чохол на машину білою стороною центрального ременя всередину, а потім дуже сильно натягніть шнур зйомника і прив'яжіть його, як зазначено на упаковці. Тільки правильне кріплення чехла забезпечує міцність міцності, а отже і безпеку вашої машини.

Тип кузова Мінівен
Довжина кузова 4.1-4.5м
Матеріал Mobile Garage Виготовлений з водонепроникної паропроникної мембрани і важкопроникних, високопаропроникних матеріалів, тришарова МЕМБРАНА - Флорелін



- CHEVROLET Rezzo
- CITROEN Berlingo, Xsara Picasso, C4 Picasso
- DACIA Dokker
- FIAT Multipla, Doblo, Ulysse 1994-2006
- FORD C-Max
- MAZDA Premacy, 5
- MERCEDES Citan
- OPEL Zafira (A, B)
- PEUGEOT Partner, 806
- RENAULT Scenic, Kangoo
- TOYOTA Verso
- VOLKSWAGEN Touran, Caddy
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 4500 мм |
| Матеріал | Брезент |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1900 мм |
- Ціна: 2 550 ₴








