
- В наявності
- Код: 58425
Домкрат ромб 1,5т Heyner UItraLift 347150 Німеччина
1 500 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гвинтовий ромбоподібний 1.5т Heyner UItraLift 347150
HEYNER® UltraLift виготовлений зі сталі з порошковим покриттям і вирізняється особливою міцністю, особливо з погляду морозостійкості: модель домкрата витримує температуру до -50 градусів Цельсія. Обладнаний практичною обертовою платформою, що містить гумову подушку. UltraLiftL має легку вагу приблизно 2,5 кг, вантажність 1,5 тонни та досягає висоти підйому від 104 до 380 міліметрів. До комплекту входить практична сумка для зберігання.
Характеристика:
- Рекомендується для седанів та мінівенів
- Підходить для автомобілів загальною вагою до 2,1 т
- стабільна гумова прокладка з сердечником з металу 4мм (ca. 35x50mm)
- Висота підйому: 104 - 380 мм, Вага: близько 2,5 кг
- можна користуватися з торцевим ключем 17 мм
- c сумкою
- Особливо надійна якість для використання до -50°C
- Дуже зручний в обігу і стабільний
- Стабільна рукоятка
- Покращена обертається опора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підхоплення | 104 мм |
| Висота підйому | 380 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴








