
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 46411
Ключниця автомобільна для ключів із логотипом Apple
280 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чехол для автомобільних ключів з високоякісної натуральної шкіри чорного кольору із застібкою на блискавці, карабіном та логотипом марки Вашого авто.



Штатні ключі або брелок автосигналізації фіксується всередині сумочки для ключів за допомогою кільця на ланцюжку


Ключниця автоключей — чудовий аксесуар як для повсякденного використання, так і чудовий подарунок автовласникові.
<
Відсилання до будь-якого міста України Новою поштою, Укрпоштою,.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кріплення ключів | Карабін, Кільце |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 280 ₴


