
- В наявності
- Код: 27763
Автокомпресор БЕЛАВТО УРАЛ БК41 40л.\170Вт\5.7 М. Шланг(Гофра)+Ліхтар LED
2 260 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис короткий
Компресор БЕЛАВТО БК41 Урал - класичний поршневий компресор для автомобілістів, яким потрібен надійний компресор. Підходить для легкових автомобілів і джипів. 10 Атм, 40л./хв підключається в гніздо прикурювача, манометр, ліхтарик.
Опис докладний
Компресор БЕЛАВТО БК41 Урал - класичний поршневий компресор для автомобілістів, яким потрібен надійний компресор. Відповідає високим стандартам якості. Підходить для легкових автомобілів і джипів. Оснащений високоточним манометром, шлангом 5,7 метра, комплектом адаптерів і сумкою, має вбудований СВІТЛОДІОДНИЙ ліхтар. Штекер в прикурювач має вбудований запобіжник.
Комплектація:
- Компресор з LED-ліхтариком
- Відбивач червоного кольору на ліхтарик
- Шланг з манометром і спусковим клапаном
- 2 адаптера
- Насадка-голка
- Інструкція
- Сумка футляр
Технічні характеристики
| Характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 Атм |
| Тип підключення | в гніздо прикурювача |
| Продуктивність | 40л |
| Кількість поршнів | однопоршневий |
| Тип шланга | кручений |
| Довжина шланга | 5,7 м |
| Довжина шнура | 3 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові функції | ліхтар,манометр |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Споживаний струм компресора | 14 А |
| Вага | 3кг |
| Час накачування колеса 14R | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 40 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
- Ціна: 2 260 ₴





