
- В наявності
- Код: 27094
Автокомпресор БЕЛАВТО ТРОФІ БК47 160л\8м. шланг
6 160 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис короткий
Автомобільний компресор Белавто-ТРОФІ БК47, 10Атм, 160л/хв, підключається на клеми АКБ.
Опис детальне
Белавто БК47 Трофі - це старша модель з лінійки компресорів високої потужності фірми "Белавто". Ця модель ідеально підійде для власників позашляховиків, яким потрібно швидко та комфортно накачати колеса на своєму автомобілі. Белавто БК47 Трофі - ваш вірний супутник у густому лісі, непрохідних болотах та пекучих степах!
Комплектация:
- Компрессор
- Запасной предохранитель
- Шланг с манометром и спусковии клапаном
- 3 адаптера
- Насадка-игла
- Инструкция
- Сумка футляр
Технічні характеристики
| Характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 Атм |
| Тип підключення | на клеми АКБ |
| Продуктивність | 160л |
| Кількість поршнів | |
| Тип шланга | |
| Довжина шланга | 8 м |
| Довжина шнура | 2,4 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові функції | манометр |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Споживаний струм компресора | 30 А |
| Вага | 9кг |
| Час накачування колеса 14R | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Додаткові параметри |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Продуктивність | 160 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Двопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від клем) |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 24 |
- Ціна: 6 160 ₴
