
- В наявності
- Код: 31236
Автокомпресор БЕЛАВТО СУПУТНИК БК48
1 350 ₴
+380 (96) 445-14-61
Микола
- +380 (99) 525-61-10Микола
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компрессор автомобільний БелАвто БК48 Супутник 32л/хв 7.0 Атм + Сумка в комплекті
Автокомпресор Белавто БК48 Супутник - це наймолодша модель у лінійці компанії "Белавто". Компактний, не дуже гучний, але при цьому якісний і надійний компресор стане незамінною річчю для будь-якого автолюбителя. Компресор Белавто БК48 Супутник - це Ваш незамінний помічник в будь-якій ситуації. За розмірами можна порівняти з дамською сумочкою. Дуже легкий і простий у застосуванні. Не займає багато місця. Прекрасне рішення для підкачки коліс малого радіусу і накачування спортінвентарю. Компресор призначений для накачування шин автомобіля, мотоцикла, човнів і м'ячів.
Особливості:
металевий поршень з шатуном і підшипникової парою;
манометр вмонтований в корпус із захисним ковпачком.
потужний електродвигун.
штекер в прикурювач з запобіжником.
додаткові перехідники-насадки.
легкий і простий у застосуванні;
маленькі габарити при високій продуктивності;
в комплекті зручна сумка для зберігання і транспортування;
висока продуктивність.
Характеристики:
Напруга 12 В
Максимальний тиск 7 Атм (кг/см2)
Продуктивність 32 л/хв
Тип підключення гніздо прикурювача
Максимальний споживаний струм 14 А
Потужність 150 Вт
Кількість поршнів 1 (металевий)
Довжина шланга 1 м
Довжина кабелю живлення 3 м
Час безперервної роботи 20 хвилин
Робоча температура від -30С до +80С
Наявність запобіжника так
Вага 2.1 кг
Комплектація:
Компресор БелАвто БК48 Супутник
запасний запобіжник
шланг
2 адаптера
насадка-голка
інструкція
сумка футляр з ручкою
Гарантія 24 місяців.
Гарантійний ремонт товару проводиться безкоштовно.
Технічні характеристики
| Характеристики | |
| Максимальний тиск | 7 Атм |
| Тип підключення | в гніздо прикурювача |
| Продуктивність | 32л |
| Кількість поршнів | |
| Тип шланга | |
| Довжина шланга | 1 м |
| Довжина шнура | 3 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові функції | манометр |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Споживаний струм компресора | 14 А |
| Вага | 2.1 кг |
| Час накачування колеса 14R | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Максимальний тиск | 7 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 37 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
- Ціна: 1 350 ₴



